Projektowanie instalacji wentylacji

Szczegółowo zaprojektowane i wdrożone instalacje wentylacyjne to nieodłączny element budynków użytkowych, a często również domów jednorodzinnych, mieszkań oraz przestrzeni biurowych. Systemy wentylacyjne zapewniają odpowiednią filtrację powietrza, eliminują nieświeże zapachy, a także likwidują zgromadzoną w pomieszczeniach wilgoć, będącą źródłem groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Prawidłowo zaprojektowana instalacja wentylacji przełoży się na dużą wydajność, efektywność i optymalizację urządzeń.


Zespół naszych doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów zajmuje się przygotowywaniem precyzyjnych projektów instalacji wentylacji i klimatyzacji, a także ich modernizacją, montażem oraz serwisowaniem. Pierwszy etap, czyli projektowanie instalacji wentylacyjnej, jest kluczową kwestią, przekładającą się na funkcjonalność systemu. Pozwala bowiem dostosować instalację wentylacji mechanicznej do indywidualnych potrzeb i preferencji inwestorów, rodzaju obiektów budowlanych oraz przewidywalnej ilości osób, które będą korzystały z danych przestrzeni.

Projektowanie wentylacji

Projekt instalacji wentylacji oraz klimatyzacji składa się z dwóch części – opisu technicznego oraz graficznego przedstawienia przebiegu wszystkich elementów systemu. Instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne projektujemy oczywiście w oparciu o normy techniczno-prawne. Wobec tego określamy m.in. minimalną ilość powietrza, jaką wentylacja będzie dostarczała do pomieszczeń, przeprowadzimy analizę akustyczną, a także dostosowujemy parametry urządzeń do danego obiektu budowlanego.

Na jakość projektowanych przez naszych specjalistów instalacji wentylacji i klimatyzacji wpływają wykorzystywane w projektach niezawodne urządzenia od renomowanych na rynku producentów oraz trwałe materiały. Szczegółowy projekt instalacji wentylacji, oparty na specyfice danego obiektu i poszczególnych pomieszczeń, przekłada się na wysoką funkcjonalność systemu oraz łatwość w eksploatacji. Co więcej, skorzystanie z usługi projektowania instalacji wentylacji i klimatyzacji pozwoli oszacować koszty usługi.

Projekt wentylacji domu i nie tylko

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz biznesowych, poszukujących kompleksowych świadczeń projektowania instalacji wentylacji i klimatyzacji. Oferujemy elastyczność, pomoc w dobrze najbardziej optymalnych rozwiązań dla danych przestrzeni, a także wsparcie na każdym etapie inwestycji. Współpraca z naszą firmą to gwarancja wysokiego standardu obsługi i atrakcyjnych cen. Warto przekonać się o tym osobiście.

Skontaktuj się

Numer telefonu

+48 660 362 576

Lokalizacja

Raszyn k. Warszawy

Adres email

biuro@akakomfort.pl

Poproś o kontakt lub wycenę