Klimatyzacja: LG, Daikin, Haier

klimatyzacja

Regularne czyszczenie i serwisowanie klimatyzacji kanałowej zwiększa wydajność oraz bezpieczeństwo działania urządzenia. W wielu przypadkach to również podstawowy do wypełnienia obowiązek, by otrzymana od producenta gwarancja nie straciła swojej ważności przed upływem zawartego w umowie terminu. Zaleca się, by korzystać z pomocy profesjonalistów co najmniej dwa razy w roku, najlepiej przed i po sezonie, czyli wczesną wiosną oraz późną jesienią. W ten sposób będzie można uniknąć zanieczyszczonego powietrza w pomieszczeniach, zapobiec rozwojowi groźnych dla zdrowia mikroorganizmów, takich jak pleśń czy grzyby oraz zredukować wystąpienie poważnych awarii, wynikających z długoterminowych nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzenia.


Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji kanałowych LG, Daikin, Haier, montowanych w domach, mieszkaniach, biurach oraz obiektach przemysłowych i handlowych. Naprawą oraz czyszczeniem urządzeń zajmuje się zespół naszych fachowców, posiadający nie tylko odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, ale także umiejętność szybkiego, trafnego wskazania źródła powstałej awarii. Serwis obejmuje dokładne czyszczenie układu klimatyzacji, wymianę filtrów, odgrzybianie, weryfikowanie stanu technicznego/szczelności kanałów oraz niezwłoczne eliminowanie wykrytej usterki.

Serwis klimatyzacji kanałowej

Od wielu lat serwisujemy klimatyzacje znanych i cenionych na rynku producentów - LG, Daikin, Haier. Długa współpraca z markami sprawia, iż kadra fachowców AKA Komfort doskonale zna specyfikację proponowanych przez nie urządzeń. Dzięki temu naprawa jest szybka i skuteczna. To jednak nie koniec korzyści, z jakich mogą czerpać nasi klienci. Będąc autoryzowanym serwisem klimatyzacji LG, Daikin i Haier, posiadamy również dostęp do części wymiennych w bardzo konkurencyjnych cenach, co naturalnie uatrakcyjnia koszty naprawy.

Dlaczego warto zlecić serwis klimatyzacji kanałowej LG, Daikin lub Haier profesjonalistom?

Przede wszystkim zyskają Państwo pewność, iż naprawa lub czyszczenie klimatyzatora zostanie przeprowadzone w sposób prawidłowy, a przy tym w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki temu użytkownicy będą mogli szybko cieszyć się sprawnym urządzeniem i czystym powietrzem. Kontrahenci, korzystający z usług naszej firmy, nie będą zobligowani do samodzielnego wyszukania i zakupienia części zamiennych, a także kosztownych preparatów bakteriobójczych. Zaangażowanie klientów zostanie ograniczone do minimum, gdyż wszystko będzie leżało w naszej gestii. Warto zaznaczyć, że specjaliści podczas prac serwisowych korzystają tylko z fachowych elektronarzędzi, będących gwarancją bezpieczeństwa i dokładności napraw. Usługi objęte są ubezpieczeniem OC, a w przypadku instalacji nowych klimatyzatorów, także 24-miesięczną gwarancją na urządzenia od producenta.

Serwis gwarancyjny klimatyzacji

Kontrahentów, poszukujących kompleksowego serwisu klimatyzacji marek Daikin, Haier i LG, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Po otrzymaniu zgłoszenia, doradcy odezwą się do Państwa, przedstawiając szczegóły oferty i odpowiadając na wszystkie pytania, zawarte w wiadomości. Naprawę i czyszczenie klimatyzatorów świadczymy na terenie Warszawy oraz aglomeracji, zarówno na zlecenie klientów z sektora prywatnego, jak i biznesowego. Gwarantujemy indywidualne podejście, a także konkurencyjne ceny.

Skontaktuj się

Numer telefonu

+48 660 362 576

Lokalizacja

Raszyn k. Warszawy

Adres email

biuro@akakomfort.pl

Poproś o kontakt lub wycenę