Instalacja ogrzewania podłogowego

Zapewnienie komfortu termicznego w mieszkaniu, domu jednorodzinnym czy budynku firmowym to podstawowa kwestia, wpływająca na ogóle samopoczucie użytkowników przestrzeni oraz wydajność pracy.

Będąc na etapie projektowania nowych wnętrz lub planowania generalnego remontu, oprócz dobrego systemu wentylacji i klimatyzacji, należy wziąć pod uwagę również system grzewczy. Innowacyjnym rozwiązaniem, które stale zyskuje na popularności, jest instalacja ogrzewania podłogowego.


Jak działa ogrzewanie podłogowe?

Instalacja może posłużyć zarówno do całościowego ogrzewania pomieszczeń, a także jako dodatkowy system ocieplania wnętrz. Instalacja ogrzewania podłogowego składa się z układu rurek, które pokryte są betonową posadzką, a także warstwy izolacyjnej w postaci styropianu lub pianki poliuretanowej. Przez układ instalacji ogrzewania podłogowego najczęściej przepływa woda, która osiąga temperaturę od 25 do aż 55 stopni Celsjusza, tym samym ocieplając wnętrze. Instalacja ogrzewania podłogowego zasilana jest kotłem grzewczym lub pompą ciepła.

Ogrzewanie podłogowe – Warszawa, Pruszków, Nadarzyn, Raszyn

Istotnym aspektem podczas instalowania ogrzewania podłogowego jest dokładnie opracowany i sporządzony projekt, według którego należy podążać. Zespół naszych specjalistów, który specjalizuje się w instalacji ogrzewania podłogowego w Warszawie, Pruszkowie, Nadarzynie, Raszynie i okolicznych miejscowościach, działa kompleksowo. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i montażem oraz serwisowaniem instalacji ogrzewania podłogowego.

Rozpoczynając współpracę, dokonujemy dokładnych oględzin budynku, w którym planowane jest wdrożenie instalacji ogrzewania podłogowego. Na podstawie zdobytych informacji, projektujemy dokładny przebieg ogrzewania podłogowego, długość i szerokość rur, a także sposób ich ułożenia, aby do pomieszczeń finalnie trafiała najbardziej zoptymalizowana ilość ciepła. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach izolacyjnych i budowlanych, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem oraz przygotowaniem merytorycznym sprawia, że możemy zagwarantować inwestorom z Warszawy, Nadarzyna, Pruszkowa, Raszyna i okolic bezpieczną oraz trwałą instalację ogrzewania podłogowego.

Profesjonalna instalacja ogrzewania podłogowego

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy poszukują profesjonalnych usług projektowania, montażu oraz serwisowania instalacji ogrzewania podłogowego w Warszawie, Nadarzynie, Pruszkowie i Raszynie. Podczas rozmowy omówimy szczegóły oferty, a także stworzymy zoptymalizowany, przez co atrakcyjny, kosztorys świadczeń.

Skontaktuj się

Numer telefonu

+48 660 362 576

Lokalizacja

Raszyn k. Warszawy

Adres email

biuro@akakomfort.pl

Poproś o kontakt lub wycenę