Instalacje wodno-kanalizacyjne Warszawa

Zapewnienie komfortu cieplnego w pomieszczeniach to kwestia nadrzędna, o którą należy zadbać projektując dane wnętrza, a także planując remont generalny. Istnieje wiele sposobów na ogrzanie mieszkań, domów jednorodzinnych czy firmowych przestrzeni, jednak niezmiennie najbardziej popularne są instalacje centralnego ogrzewania.

Technika ta polega na ogrzewaniu wszystkich pokoi, czerpiąc energię z jednego źródła ciepła. Instalacje centralnego ogrzewania jakie projektujemy, montujemy i serwisujemy w Warszawie, opierają się na dwóch składowych.


Pierwszą z nich jest wspomniane wcześniej źródło ciepła, występujące najczęściej w postaci pompy ciepła lub kotłów na węgiel, drewno, paliwo czy gaz. Urządzenia te wytwarzają określoną ilość energii cieplnej, która następnie zostaje dostarczona do pomieszczeń poprzez odbiorniki – grzejniki, kratki grzewcze lub ogrzewanie podłogowe/ścienne. Na rynku dostępne są różne instalacje centralnego ogrzewania, pogrupowane ze względu na rodzaj czynnika grzewczego (m.in. wodne, parowe, elektryczne). Wybór źródła ciepła, sposobu ogrzewania oraz odbiornika zależy od uwarunkowań technicznych danego obiektu oraz indywidualnych preferencji inwestorów.

Projektowanie i montaż instalacji centralnego ogrzewania Warszawa

Współpracę z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi z Warszawy i okolic rozpoczynamy od ustalenia szczegółów dotyczących instalacji centralnego ogrzewania, a także oględzin budynku. Na podstawie zdobytych informacji przygotowujemy dokładny projekt instalacji centralnego ogrzewania, który pozwoli uniknąć późniejszych komplikacji, a sam montaż systemu będzie przebiegał szybko i sprawnie. Projekt instalacji CO zmierzy się i rozwiąże głównie problemy strat ciepła, wyboru właściwej mocy kotła lub pompy dla danego gospodarstwa domowego, rodzaju odbiorników oraz średnicy rurociągów.

Bazując na dokładnie opracowanym projekcie instalacji centralnego ogrzewania, nasi wykwalifikowani specjaliści montują systemy, korzystając z wysokiej jakości materiałów oraz profesjonalnych urządzeń. Dbałość o każdy szczegół montowanych instalacji CO sprawia, iż kontrahenci zyskują gwarancję nieinwazyjnych w eksploatacji systemów grzewczych, które nie wymagają częstego serwisowania. Decydując się na montaż lub modernizację instalacji centralnego ogrzewania, warto skorzystać z pomocy fachowców, aby mieć pewność sprawdzonej inwestycji na lata.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego zlecenia, zatem kosztorys projektu i montażu nowej lub modernizacji istniejącej instalacji CO ustalamy osobiście z każdym klientem. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby omówić wszystkie szczegóły. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość. Pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Skontaktuj się

Numer telefonu

+48 660 362 576

Lokalizacja

Raszyn k. Warszawy

Adres email

biuro@akakomfort.pl

Poproś o kontakt lub wycenę