Projektowanie instalacji sanitarnych

Prawidłowo zaprojektowane instalacje sanitarne w domach jednorodzinnych, biurach oraz obiektach publicznych stanowią nieodłączny element nieruchomości i pozwalają na swobodne, komfortowe funkcjonowanie w owych budynkach. W skład zespołu instalacji sanitarnych, jakie projektujemy w Warszawie, wchodzą m.in. instalacja wodno-kanalizacyjna, wodociągowa, grzewcza, chłodnicza, wentylacyjna i klimatyzacyjna. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi, projektując instalacje sanitarne w Warszawie wewnątrz i zewnątrz budynku.


Instalacje wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania projektujemy zarówno pod obiekt będący w fazie budowy, a także obiekty, w których przeprowadzane są prace remontowo-budowlane. Instalacja wodno-sanitarna skupia się na doprowadzaniu wody do budynku, a także rozprowadzaniu jej do poszczególnych pomieszczeń. Zadaniem naszych fachowców jest zaprojektowanie instalacji wodnej, kanalizacyjnej oraz grzewczej tak, aby woda swobodnie przepływała i trafiała do armatury kuchennej i łazienkowej, a także była w pełni szczelna, tym samym nie narażając inwestorów na awarie.

Warszawa – projektowanie instalacji sanitarnych

Z dbałością o każdy detal zaprojektujemy także instalacje sanitarne grzewcze oraz wentylacji i klimatyzacji dla mniejszych i większych obiektów usługowych. Biuro projektowe instalacji sanitarnych w Warszawie bazuje na nowoczesnych klimatyzacjach typu split, multi split oraz VRF od renomowanych na rynku producentów urządzeń. Wszystkie instalacje sanitarne projektowane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, posiadających niezbędne uprawnienia, pozwalające na projektowanie i kierowanie robotami budowlanymi.

Zaprojektowane przez nasze biuro instalacje sanitarne w Warszawie każdorazowo weryfikowane są ponadto z rzeczoznawcami ochrony przeciwpożarowej oraz instalacji wodno-sanitarnych, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości usługi i bezpieczeństwa. Projekt instalacji sanitarnych w Warszawie tworzony jest wieloetapowo. Rozpoczynając współpracę tworzymy wstępne przedmiary, na podstawie których oszacowujemy kosztorys świadczenia. Następnie sporządzamy projekty budowlane i wykonawcze oraz kompletujemy wszelkie dokumenty, doglądając realizacji projektów instalacji sanitarnych.

Projektowanie instalacji sanitarnych cennik

Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli ustalić szczegóły współpracy i przedstawić wstępny kosztorys projektu instalacji sanitarnych w Warszawie. Oferujemy profesjonalne podejście, rzetelność i terminowość, a także dostępność w chwili, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania. Pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Skontaktuj się

Numer telefonu

+48 660 362 576

Lokalizacja

Raszyn k. Warszawy

Adres email

biuro@akakomfort.pl

Poproś o kontakt lub wycenę